E-Mail Rasmi Bagi Setiap Pusat Kos Mahkamah Seluruh Negeri Perak

 

E-Mail Rasmi Bagi Setiap
Pusat Kos Mahkamah Seluruh Negeri Perak
 
 
Sukacita dimaklumkan bahawa akaun bagi setiap pusat kos untuk seluruh Mahkamah Perak adalah seperti berikut:
 
 

LOKASI MAHKAMAH

E-MAIL

Mahkamah Taiping

taiping@kehakiman.gov.my

Mahkamah Teluk Intan

telukintan@kehakiman.gov.my

Mahkamah Batu Gajah

batugajah@kehakiman.gov.my

Mahkamah Gerik

gerik@kehakiman.gov.my

Mahkamah Kampar

kampar@kehakiman.gov.my

Mahkamah Kuala Kangsar

kualakangsar@kehakiman.gov.my

Mahkamah Lenggong

lenggong@kehakiman.gov.my

Mahkamah Pantai Remis

pantairemis@kehakiman.gov.my

Mahkamah Parit

parit@kehakiman.gov.my

Mahkamah Parit Buntar

paritbuntar@kehakiman.gov.my

Mahkamah Pengkalan Hulu

pengkalanhulu@kehakiman.gov.my

Mahkamah Selama

selama@kehakiman.gov.my

Mahkamah Manjung

manjung@kehakiman.gov.my

Mahkamah Slim River

slimriver@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sungai Siput

sungaisiput@kehakiman.gov.my

Mahkamah Tapah

tapah@kehakiman.gov.my

Mahkamah Tanjung Malim

tanjungmalim@kehakiman.gov.my

 
 
 
Total visitors to the Portal : 77,824
  • Your IP: 54.162.91.86
  • Last updated : 27 May 2017